مجموعه پارس کرون تحت نام تجاری Purez Fresh، بعنوان عضوی از گروه صنعتی دلند در زمینه سرمایه گذاری، تحقیق، تولید، فرآوری، بسته بندی و توزیع فرآورده های لبنی و سایر فرآورده های غذایی در بازار های داخلی و خارجی، در راستای بهبود و ارتقاء سطح سلامت جامعه، افزایش سرانه مصرف در ایران و سایر کشور های جهان، ارائه سبد غذایی با کیفیت مطابق با نیاز ها و تمایلات مردم و نیز کمک به ارتقا سطح کیفی فعالیت گروه های فعال در صنایع لبنی از طریق ارائه و انتقال دانش روز دنیا به آنها، ، فعالیت خود را دنبال می کند.

این مجموعه با ارتکاء به کارکنان خلاق و مجرب خود، تجربه ای لذب بخش را از طریق بکارگیری فناوری های روز دنیا در زمینه تولید و عرضه محصولی با بالاترین کیفیت مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی و در چارچوب اصول زیست محیطی از خود بر جا گذاشته است.

در این راستا افزایش فعالیت در بخش تحقیق و توسعه(R&D) بمنظور بهبود و ارائه فرمولاسیون جدید در فرآیند تولید، بمنظور افزایش کیفیت و ارزش غذایی محصولات، کانون اصلی چشم انداز آتی این مجموعه قرار گرفته، لذا روند فعالیت ها در این بخش بنا به ضرورت تحقق سریع اهداف تعیین شده با جدیت دنبال می گردد.

رسالت این مجموعه به گونه ای تبیین شده است که طی آن ایجاد بازار رقابتی سالم، حفظ منافع کلیه ذینفعان، جلب اعتماد برترین صاحبان تکنولوژی در این صنعت و از همه مهم تر جلب رضایت مشتریان و حفظ منافع عموم آنان جزو الویت ها و اصول زیر بنایی آن قرار گرفته اند. لذا با تکیه بر این اصول، این مجموعه مسیر خود را تا دستیابی به جایگاهی در بالاترین سطح و قابل رقابت با معتبر ترین برند های دنیا دنبال خواهد کرد.

تا به امروز ثابت کرده ایم، که در دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده خود کاملا مصمم هستیم. پس به یاری خداوند منان، همچون گذشته این مسیر را دنبال خواهیم کرد.